722 343 270

Vykoupím tyto obrazy

jmenný seznam autorů zde »

OBRAZY (rok 1650 - 2005)

výkupní cena 5 000 - 5 000 000 Kč/ks

Obrazy vykupuji za nejvyšší ceny na trhu s uměním. Záleží mi jak na autorovi, tak na námětu, velikosti díla, případném poškození a celkové kompozici. Nedá se dopředu definovat, co z nabízených obrazů koupím raději a co vůbec. Na druhou stranu jsem schopen odkoupit celou pozůstalost (abyste nemuseli obvolávat celou ČR), a tím snadno vyřešit Váš problém s vystěhováním pozůstalosti. Takto zároveň často ušetříte tisíce korun za likvidaci (např. starého nábytku, obrazů apod.), které by si jinak likvidační firmy rády účtovaly.

Velmi obecně tak mohu napsat, že hlavní zájem mám o české a slovenské autory z 16. - 21. století s námětem krajiny, postavy v krojích, akty, portréty, kytice, ovocná a kubistická zátiší, lodě v přístavu, bitvy, moře, lesní zátiší, lesní zvěř, potréty krásných dívek, romantické náměty, alpské hornaté krajiny, abstraktní tzv. moderní "mazanice", kde není poznat co je na obrazu namalováno atd. Např. i nepodepsaný (nesignovaný) obraz z roku 1985 může mít hodnotu 100 000 Kč. V případě Vašeho zájmu Vám mohu zdarma poradit po telefonu (znáte-li jméno autora, námět, techniku a velikost díla), případně sdělit orientační cenu Vašich obrazů.

Daleko konkrétnější cenovou nabídku za obrazy mohu učinit, pokud mi zašlete e-mailem kvalitní čitelné fotografie, včetně detailu (i nečitelného) podpisu. Prosím zasílejte vždy tři fota (přední a zadní strana obrazu, detail podpisu, pokud není obraz signován, zašlete fotografii detailu malby). Zkontrolujte prosím kvalitu fotografií ještě před odesláním. Fotografie obrazů potřebuji k přesnější nabídce ceny. Ten (sběratel), který netrvá na zaslání fotografií je většinou jen začínající amatér, který chce koupit Vaše obrazy rychle a velmi levně.

V případě Vašeho zájmu mohu vypracovat úřední písemný znalecký posudek k Vašim obrazům za smluvní ceny (podle autora a množství). Máte-li v nabídce více obrazů a jiných věcí, které se Vám nechce složitě fotit a zasílat na e-mail, kontaktujte mne prosím telefonicky.

obrazy
obrazy
obrazy
obrazy
obrazy
obrazy
obrazy
obrazy
obrazy
obrazy
obrazy
obrazy
obrazy


« zpět